Oplader voor Motorola Edge 30
Opladers en kabels die gegarandeerd passen. Voor 18:00 besteld, morgen in huis.
- Max. laden
- 33 W
- Aansluiting
- USB-C
Producten
7 producten







Oplader voor de Motorola Edge 30
Hieronder vind je opladers en kabels voor de Motorola Edge 30, allemaal met USB-C.
Slechts 6,8 mm dun
De Edge 30 valt op door zijn slanke bouw: 6,8 mm dik en 155 gram. Toch krijg je een AMOLED-scherm van 6,5 inch met 144Hz en HDR10+, beschermd door Gorilla Glass 3.
Twee camera's van 50 MP, waarvan de hoofdcamera optisch gestabiliseerd is, en een selfiecamera van 32 MP maken er een veelzijdige fotograaf van. Ontgrendelen doe je met de vingerafdrukscanner in het scherm. De Snapdragon 778G+ geeft 5G.
Wat kopers ervan vinden
Gebruikers zijn vooral te spreken over hoe licht en dun de Motorola Edge 30 is. Ook de schone Android met nuttige extra's en het mooie, vloeiende scherm worden vaak genoemd.
Welke lader past bij de Motorola Edge 30?
Via de USB-C poort laadt de Motorola Edge 30 met maximaal 33W bedraad. Onze snelladers van 25W en 45W met USB Power Delivery passen erbij. Je telefoon stemt het laadvermogen zelf af. Daarnaast hebben we de USB-C kabel en de USB-C oplaadkabel, voor thuis, op het werk of onderweg.
Laden op de bank of in bed
Met onze extra lange USB-C kabel van 2 meter gebruik je je Motorola Edge 30 gewoon tijdens het laden, ook als het stopcontact achter de bank of naast het bed zit. Zo hoef je niet te wachten tot de accu weer vol is voordat je verder kunt.
Motorola Edge 30 oplader bestellen
Bestel voor 18:00 en je hebt hem de volgende werkdag in huis. Niet goed? Geld terug.