Oplader voor Motorola Edge 70 Pro
Opladers en kabels die gegarandeerd passen. Voor 18:00 besteld, morgen in huis.
- Max. laden
- 90 W
- Aansluiting
- USB-C
- Draadloos
- 15 W Qi
Producten
9 producten








25 W · USB-C · 2 M
USB-C Snellader 25W voor Motorola Edge 70 Pro - 2 meter wit
€ 21,95
✓ Morgen in huis
Oplader voor de Motorola Edge 70 Pro
Op deze pagina vind je opladers en kabels die passen bij de Motorola Edge 70 Pro.
Krachtig en kleurecht
De Motorola Edge 70 Pro werkt met de Dimensity 8500 Extreme en een AMOLED scherm van 6,78 inch op 144Hz, piekend 5200 nits. Gorilla Glass 7i beschermt de voorkant. De accu van 6500 mAh geeft je veel ruimte.
De camera's zijn door Pantone gevalideerd voor natuurlijke kleuren en huidtinten. Hoofdcamera, groothoek en selfiecamera hebben 50 megapixel en video film je in 4K tot 120 beelden per seconde. Het toestel is stof- en waterdicht volgens IP68 en IP69 en heeft Wi-Fi 7.
Zo laad je de Motorola Edge 70 Pro op
De Motorola Edge 70 Pro heeft een USB-C aansluiting en laadt via de kabel met maximaal 90W. Snelladen via USB Power Delivery wordt ook ondersteund. Onze USB-C snelladers van 25W en 45W werken met USB Power Delivery: het toestel kiest zelf het vermogen dat het ondersteunt. Een losse USB-C kabel of USB-C oplaadkabel vind je hier ook.
Draadloos laden kan ook: leg je telefoon op onze draadloze oplader (Qi) en hij laadt zonder kabel. Daarnaast kan hij via de kabel een ander apparaat bijladen met 5W.
Ruimte met een kabel van 2 meter
Laden en tegelijk doorscrollen gaat makkelijk met onze extra lange kabel van 2 meter. Je zit niet vast aan de muur en houdt je telefoon gewoon in de hand.
Motorola Edge 70 Pro oplader bestellen
Bestel voor 18:00 en je hebt hem de volgende werkdag in huis. Niet goed? Geld terug.