Naar inhoud
✓ Voor 18:00 besteld, morgen in huis
0Winkelwagen
6 producten die gegarandeerd passen

Oplader voor Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020)

Opladers en kabels die gegarandeerd passen. Voor 18:00 besteld, morgen in huis.

Aansluiting
USB-C
Onze aanraderSnellader voor Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020) met 2 meter kabel zwartDe snelste lader voor dit toestel uit ons assortiment.
€ 10,95
Over de Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020)

Oplader voor de Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020)

Op deze pagina vind je opladers en kabels die passen op de Galaxy Tab A 8.4 uit 2020.

Een handzame tablet van 8,4 inch

De Galaxy Tab A 8.4 (2020) zit qua formaat tussen een telefoon en een grote tablet in. Met 309 gram en een dikte van 7,1 mm houd je hem makkelijk vast tijdens het lezen, en hij past in een kleine tas. Het 8,4 inch scherm is prima voor e-books, video's en browsen.

Binnenin zit een accu van 5000 mAh, waarmee je een flink aantal uur door kunt zonder lader. Achterop zit een 8 MP camera met autofocus, voorop een 5 MP camera voor videobellen. De tablet kreeg een update naar Android 11.

Opladen met Adaptive Fast Charging

De Tab A 8.4 heeft een USB-C aansluiting. Met onze Snellader laad je hem op met Adaptive Fast Charging, en heb je geen haast, dan is onze gewone Oplader ook geschikt. Beide leveren we met een kabel van 2 meter. Een losse USB C datakabel of USB C oplaadkabel hebben we ook.

Waarom 2 meter handig is

Een tablet van dit formaat gebruik je vaak op de bank of in bed. Met een kabel van 2 meter leg je hem niet aan de kant als de accu bijna leeg is, maar lees je gewoon verder terwijl hij laadt.

  • Past op de USB-C poort
  • Adaptive Fast Charging met onze snellader
  • Kabel van 2 meter

Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020) oplader bestellen

Plaats je bestelling voor 18:00 en je ontvangt hem de volgende werkdag, met niet goed, geld terug als garantie.